KDO JSEM ...

 • CERTIFIKOVANÝ PORADCE SYMPTOTERMÁLNÍ METODY PŘIROZENÉHO PLÁNOVÁNÍ RODIČOVSTVÍ (STM PPR)

  Certifikaci jsem získala v CENAP. z.s., kde i vedu víkendové kurzy o symptotermální metodě přirozeného plánování rodičovství a kurzy pro neplodné páry.
 • ZAKLADATELKA PROJEKTU ANTIKONCEPCEJINAK.CZ

  Seznamuji ženy s novým náhledem na svou plodnost, na své ženství, na své zdraví. Plodnost je pro nás obrovským darem. Pokud jej využíváme, náš život je neskutečně bohatý.
 • ZAKLADATELKA PROJEKTU DITEVITANO.CZ

  Projekt ditevitano.cz mnohdy zásadním způsobem zasahuje do života žen a snaží se měnit jejich náhled na dnes tolik diskutovanou otázku neplodnosti. Snažím se inspirovat ženy k osvobození se od zaběhlých zvyklostí. Věřím, že změnou přístupu k životu žena dokáže změnit i to, co se na první pohled zdá jako beznadějné.
 • MAMINKA TŘÍ DĚTÍ

  Jsem maminka jednoho chlapce a dvou holčiček. Na této fotce jsem zrovna v 7 měsíci těhotenství se svými dvojčátky. Kdo by to kdy řekl. 🙂

MÁ VIZE

Snažím se ženám otevřít nový prostor pro objevování svého skrytého, ale obrovského potenciálu, neuvěřitelných možností a schopností.

Má vize je inspirovat ženy v poznání, že je možné mít svou plodnost plně pod kontrolou bez umělých hormonů a užívat si úžasných výhod svého ženství, svého menstruačního cyklu a své plodnosti.

"Žena je nejdokonalejší ze všech stvoření. Je přechodem od člověka k andělu."

                                                                                                                                                                                                      Honoré de Balzac